موسسه آموزشی فرهنگی محمد امین (ص) آموزش و پرورش شهرستان نجف اباد

جشن شکوفه های دانش آموزان کلاس اول دبستان های محمد امین(ص)

کلیپ اختتامیه مدرسه تابستانه محمد امین (ص)

- -

گزارش اولین جلسه اولیای دانش آموزان با معلمان و کادر اجرایی مدارس محمد امین (ص)

در این جلسه  ابتدا سرکار خانم دکتر الهه محنتی معاون فرهنگی آموزشی موسسه و مدیر دبستان پسرانه محمد امین(ص) به بیان توضیحانی در خصوص نحوه گزینش معلمان و آموزش آن ها از ابتدای فروردین ماه سال جاری تاکنون پرداختند. سپس این بانوی بزرگوار و دلسوز موسسه محمد امین، چشم انداز مدرسه و اهداف آن و  قوانین حاکم بر این مدارس را برای اولیا شرح دادند. خانم دکتر محنتی همچنین درخصوص جابه جایی مدارس و انتخاب محیط های بزرگ تر و جذاب تر برای دانش آموز توضیحاتی دادند و اظهار کردند که این موسسه که یک موسسه عام المنفعه و غیر انتفاعی است و هیچ کسی در آن سودی نمی برد، تمام پولی که والدین برای ثبت نام دانش آموز خود پرداخت نموده اند، صرف بهتر نمودن و تجهیز بیشتر مدارس می نماید. همچنین مدیر دبستان پسرانه محمد امین درخصوص نحوه ارتباط اولیا با معلمان و اپلیکیشن همکلاسی توضیحاتی بیان نمودند که زین پس به جای گروه های تلگرامی و ... معلمان و اولیا از طریق این اپلیکیشن می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند و از روند تحصیلی و رفتاری دانش آموز مطلع  شوند. دکتر محنتی در ادامه از اولیا درخواست کردند که والدین برای پویایی بیشتر مدرسه و رسیدن به اهداف موسسه و هرچه بهتر شدن روند فعالیت این مدارس با مدارس همراه باشند و همدل.

بعد از صحبت های خانم دکتر محنتی، ضمن معرفی معلم ها و کادر اجرایی مدارس به والدین، اولیای دانش آموزان همراه با معلم فرزند خود به کلاس رفتند و آنجا نیز معلم ها توضیحاتی درباره قوانین و نحوه تعامل اولیا بیان نمودند و بعد از آن اولیا کارت دعوت دانش اموز  به مدرسه  و یوزر و پسورد ورود به اپلیکیشن همکلاسی را از معلم ها دریافت نمودند و این جلسه پایان یافت. 

اولین جلسه معلمین و کادر مدرسه با اولیا

اولین جلسه شورای آموزگاران دوره ابتدایی

روز چهارشنبه ۲۳/۵ /۹۸ اولین شورای آموزگاران سال تحصیلی ۹۸- ۹۹  انجام شد.

در این جلسه ابتدا مدیر آموزشی فرهنگی موسسه محمد امین سرکار خانم دکتر الهه محنتی به بیان توضیحاتی درباره نحوه  تشکیل کارگروه همه‌پایه‌ها، نحوه ارتباط معلمان با اولیا و نحوه حضور در کلاس و ارتباط با دانش‌آموزان پرداخت.

پس از آن خانم پوراسماعیلی مسئول تحقیق و پژوهش موسسه درباره اپلیکیشن همکلاسی و نحوه استفاده از آن توضیحاتی دادند.

بعد از آن جناب آقای محمد زاده، مدیر مرکز مشاوره محمد امین ، درباره نحوه تعامل هم‌پایه ها و انجام فعالیت‌های آن ها توضیحاتی دادند . پس از آن جناب آقای عبدالعظیمی، مدیر واحد فناوری و اطلاعات موسسه درباره تولید محتوای معلمان و آماده سازی آن توضیحاتی ارائه دادند.

در آخر جناب آقای محنتی، مدیر عامل موسسه، ابلاغ همکاران را تحویل دادند و برای آنها آرزوی موفقیت نمودند.

مشاهده مطالب قدیمی تر...