قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

استفاده از سایت موسسه محمد امین(ص) و فرم پرداخت آنلاین این سایت به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1.خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى کاربران عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@amin-edu.org از بخش تماس با سايت درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

2.پرداخت آنلاین این سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

3.سایت موسسه محمدامین(ص) به هیچوجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

4.كاربران هنگام استفاده از فرم پرداخت آنلاین ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل (نام و نام خانوادگی و شماره تماس و مبلغ پرداختی به ریال) را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ثبت پرداخت خواهد شد.
5.مبلغ قابل پرداخت در فرم پرداخت آنلاین توسط خود کاربر پرداخت کننده تکمیل می شود پس دقت لازم را در ثبت مبلغ داشته باشید در غیر این صورت سایت موسسه آموزشی فرهنگی محمد امین نجف آباد مسئولیتی درقبال خطای کاربر نمی پذیرد.

6.بعد از اتمام موفقيت آميز فرايند پرداخت سایت موسسه محمد امین(ص) اطلاعات پرداختی شما از طريق پيامك به شماره اي كه در قسمت اطلاعات ثبت كرده ايد، ارسال خواهد شد.(اگر شماره تلفن همراه وارد کرده باشید)

7.سایت موسسه محمد امین(ص) مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) مسئولیتی ندارد و مسئولیت آن بر عهده سرویس دهنده اینترنت و یا مخابرات یا بانک عامل می باشد.

8.ارتباط سایت موسسه محمدامین(ص) با کاربران ازطریق http://amin-edu.org و فقط با استفاده از شماره تماسی که کاربران در سایت درج کرده اند برقرار مي گردد.